Semena Vilmorin

V České republice máte nyní konečně možnost zakoupit a vyzkoušet více než 400 druhů osiva, které nabízí evropská značka č. 1 v zahradnictví – firma Vilmorin. Historie značky Vilmorin je nesmírně bohatá a  do svých produktů firma vkládá více než 270 let zkušeností s pěstováním rostlin a pečlivým šlechtěním osiva.

Maceška Cats - směs (Vilmorin)Tykev obrovská Uchiki kuri (Vilmorin)Trpasličí rajče Balkoni Red F1 (Vilmorin)Cibule zimní Red Toga (Vilmorin)

Fascinující svět nových odrůd Vám odhalí exkluzivní kolekce Vilmorin Premium, která zaručuje prvotřídní kvalitu. Kolekce zeleninových semen Vilmorin Premium Vám odhalí výjimečné odrůdy, které se vyznačují vysokou odolností vůči chorobám a vynikajícími kulinárními vlastnostmi. Bohatá kolekce vybraných odrůd okrasných rostlin z řady Premium okouzlí nádhernými tvary a barvami, které přitahují pozornost a udělají radost všem milovníkům přírody.

Paprika pálivá Westlandia (Vilmorin)Cuketa (tykev obecná) Goldena (Vilmorin)Hrách Cud Kelvedonu (Vilmorin)Mrkev Mercado de Paris 3 (Vilmorin)Netýkavka turecká - směs (Vilmorin)

Potřeby všech zahrádkářů dokonale uspokojí nabídka kolekce Vilmorin Classic. Klasická kolekce představuje známé a oblíbené odrůdy zeleniny s velmi vyhledávanými vlastnostmi. Bohatá nabídka více než 160 odrůd květin zaručuje, že si zde každý najde něco pro sebe.

Sortiment firmy Vilmorin dále zahrnuje více než třicet druhů léčivých bylin, výsevní pásky a koberce, které výrazně usnadní výsev a odstraňují potřebu protrhávání. Výživné látky po celý rok vám pak dodají semena na klíčky hydroponicky pěstovaná ve speciálních domácích zahrádkách.

Vaší pozornosti by neměla uniknout široká nabídka BIO semen, která pocházejí z rostlin z ekologického zemědělství. Matečné rostliny pro tato semena nejsou hnojeny umělými hnojivy a nejsou ošetřovány pesticidy a fungicidy. Tato semena mají certifikáty osvědčující jejich přírodní původ.

Vilmorin – semena, která stojí za to poznat … a vyzkoušet!