Publikováno: Napsat komentář

Předobjednávky česneku, cibule sazečky a podzimních cibulovin

Začátkem července byly spuštěny předobjednávky česneku, cibule sazečky a podzimních cibulovin. Pokud máme konkrétní odrůdu přislíbenou od dodavatele, tak ji můžete už nyní zakoupit. Pokud dostupná není, tak patrně bohužel pro letošní podzimní sezónu nebude nebo už byla vyprodána. I v tomto případě můžete zkusit zadat ke konkrétnímu produktu svůj email a pokud bude ještě dostupný (např. někdo zruší objednávku), tak vás budeme automaticky informovat.

V nabídce pro podzimní sezónu naleznete osvědčené odrůdy českého česneku od pana Kozáka, a to konkrétně Havel, Havran, Anton, Bjetin, Japo II, Lukan, Slavin II a Vekan. Dostupná bude také oblíbená krabička s různými odrůdami a prostředek Rizocore. Můžete ale vyzkoušet i francouzské odrůdy Germidour a Therador nebo polské odrůdy Harnaš, Ornak a Arkus.

Stále oblíbenější jsou mezi zákazníky také ozimé odrůdy cibule sazečky, a to Shakespeare (250 a 500 g) a Radar (250 g).

A v neposlední řadě si prohlédněte naši nabídku podzimních cibulovin, kde si můžete objednat z více než 70 různých květin, a to zejména tulipány, narcisy, hyacinty, kosatce, krokusy, ale i mnohé další.

Vzhledem k omezenému množství doporučujeme objednat co nejdříve, zboží budeme expedovat v první polovině září.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..