Publikováno: Napsat komentář

Aktuální informace k situaci s koronavirem

Aktualizace (leden 2021): Vše funguje bez omezení, problémy se mohou objevit pouze lokálně (uzavřená pošta či pobočka Zásilkovny).

Zásilky jsou stále pravidelně odesílány (většinou kolem 15. hodiny). Česká pošta i Zásilkovna fungují, i když s drobnými omezeními. Doporučujeme také volit platbu předem, aby odpadla manipulace s hotovostí. Naše banka podporuje okamžité platby, takže jsou platby z většiny bank na náš účet připisovány během několika minut (přinejhorším do druhého dne).

Doplnili jsme také nově další možnost doručení na adresu, a to prostřednictvím Zásilkovny, kdy bude pro dopravu zvolen kurýr některé z dostupných služeb DPD, inTime, atd. (automaticky podle aktuálních kapacit).

Aktuální přehled omezení (9. dubna 2020):

  • U České pošty došlo k omezení provozu (zkrácená otevírací doba, někde jsou uzavřené pobočky) během nouzového stavu, zásilky jsou ale většinou bez problémů doručovány na konkrétní adresu (malé zásilky jsou často pouze vhozené do schránky).
  • Zásilkovna přijímá v případě dobírky pouze platební karty, hotovostí platit nemůžete (pokud tedy platební kartu nemáte, tak prosím neobjednávejte na dobírku).
  • Vzhledem k náporu na dopravce může být doručování zásilek opožděno (zatím pouze místní problém).

Situaci sledujeme a pokud by došlo k problémům, tak budete ihned informováni.

Publikováno: Napsat komentář

Obalovaná semena a další novinky pro rok 2019

Doplněny byly zásoby oblíbených semen pro novou sezónu a postupně rozšiřujeme naši nabídku (aktuální nabídku řazenou od nejnovějších položek naleznete přímo v našem katalogu).

Do naší nabídky semen bylo také přidáno několik specialit pro rok 2019, postupně budeme doplňovat další. Prohlédnout si je můžete zde. Doporučujeme vyzkoušet zejména obalovaná semena. Obalovaná semena zaručují časné, rychlé a vyrovnané klíčení. Ulehčují přesný výsev a odstraňují potřebu náročného protrhávání. Umožňují klíčení semen v širokém rozsahu podmínek prostředí. Omezují používání pesticidů a zaručují vysokou sklizeň. Obal semen je složen z přírodních látek (dřevní moučka, celulozové lepidlo, dolomit).

Petržel kořenová Cukrowa - obalovaná semena (Vilmorin)Salát ledový Great Lakes 118 - obalovaná semena (Vilmorin)

Publikováno: Komentáře: 3

Nezapomeňte na dopravu zdarma!

Platit za objednávku můžete buď předem na účet nebo si nechat zboží poslat na dobírku (platba kartou se chystá). Slevy na dopravu nejsou uvedeny během nákupu přímo v eshopu, ale objeví se až dodatečně na faktuře a určitě o ně nepřijdete.

Uvedené ceny již nejsou delší dobu aktuální, nejnovější ceník naleznete zde.

  • Cena dopravy je 39 Kč při platbě předem na účet, s dobírkou pak zaplatíte za poštovné 79 Kč.
  • Při objednávce zboží nad 500 Kč a platbě předem na účet je poštovné zcela zdarma!
  • Při objednávce zboží nad 500 Kč a zaslání na dobírku je poštovné 30 Kč!
  • Při objednávce zboží nad 1000 Kč a zaslání na dobírku je poštovné zcela zdarma!

Další podrobnosti naleznete zde.

Publikováno: Napsat komentář

Nové odrůdy pro rok 2017 (Vilmorin)

Do naší nabídky semen bylo nově přidáno několik novinek pro rok 2017. Prohlédnout si je můžete zde. Doporučujeme vyzkoušet zajímavé nové odrůdy.

Lichořeřišnice větší Whirly Bird Cherry Rose - růžová (Vilmorin)Mák proměnlivý Ladybird - červený (Vilmorin)Mochyně dužnoplodá Tomatillo - zelená (Vilmorin)Tykev bezslupkatá Olga (Vilmorin)Rajče polní vysoké Yellowstone - žluté (Vilmorin)

Doplněny byly také zásoby oblíbených semen pro novou sezónu a postupně rozšiřujeme nabídku semen (aktuální nabídku řazenou od nejnovějších položek naleznete přímo v našem katalogu).

Publikováno: Napsat komentář

Nové odrůdy pro rok 2016 (Vilmorin)

Do naší nabídky semen bylo nově přidáno několik novinek pro rok 2016. Prohlédnout si je můžete zde. Doporučujeme vyzkoušet zajímavé nové odrůdy.

Zaječí ocásek vejčitý (Vilmorin)Malinové skleníkové rajče Pink Wonder F1 (Vilmorin)Mák polní Shirley Mix - směs (Vilmorin)Černucha setá - černý kmín (Vilmorin)

Doplněny byly také zásoby oblíbených semen pro novou sezónu a postupně rozšiřujeme nabídku semen (aktuální nabídku řazenou od nejnovějších položek naleznete přímo v našem katalogu).