Publikováno: Napsat komentář

Předobjednávky česneku, cibule sazečky a podzimních cibulovin (2022)

Pro podzimní sezónu byly spuštěny předobjednávky česneku, cibule sazečky a podzimních cibulovin. Pokud máme konkrétní odrůdu přislíbenou od dodavatele, tak ji můžete už nyní zakoupit. Pokud dostupná není, tak patrně bohužel pro letošní podzimní sezónu nebude nebo už byla vyprodána. I v tomto případě můžete zkusit zadat ke konkrétnímu produktu svůj email a pokud bude ještě dostupný (např. někdo zruší objednávku), tak vás budeme automaticky informovat. Dobrou zprávou je, že i přes obavy z celkové ekonomické situace došlo pouze k mírnému navýšení cen (a to cca 12 % u českého česneku, nepatrné několika procentní navýšení u francouzských odrůd a cibule sazečky) a u podzimních cibulovin květin se nám dokonce podařilo ceny zachovat na loňské úrovni.

V nabídce pro letošní podzimní sezónu naleznete osvědčené odrůdy českého česneku od pana Kozáka, a to konkrétně Havel, Havran, Anton, Bjetin, Benátčan, Japo II, Jovan, Lukan, Slavin II a Vekan. Dostupná bude také oblíbená krabička s různými odrůdami a biologický prostředek Rizocore. Pro letošní rok nabízíme i dvě zajímavé novinky s velkými stroužky, a to Janko a Rusinka (unikátní „ruský paličák“).

Můžete ale vyzkoušet i francouzské odrůdy česneku Germidour, Therador a Sabagold (novinka pro letošní rok).

Dále nabízíme i polské odrůdy HarnašOrnak a Arkus (paličáky).

A pro letošní rok jsme doplnili nabídku také o další české odrůdy paličáků Dukát a Topaz (od firmy MoravoSeed).

Stále oblíbenější jsou mezi zákazníky také ozimé odrůdy cibule sazečky, a to Shakespeare (250 a 500 g), Radar (250 g) a letos můžete nově vyzkoušet i červenou odrůdu Akado (250 a 500 g).

A nezapomeňte ani na naši nabídku podzimních cibulovin, kde si můžete objednat z více než 90 různých květin, a to zejména tulipány, narcisy, hyacinty, kosatce, krokusy, ale i mnohé další.

Vzhledem k omezenému množství doporučujeme objednat co nejdříve, zboží začneme expedovat přibližně v polovině září. Veškeré nabízené zboží máme objednané a rezervované u našich dodavatelů, ale může se bohužel stát, že z nějakého důvodu nebude nakonec některá odrůda dostupná (poškozená sklizeň, atd). V roce 2021 šlo např. o odrůdy Ornak a Arkus, které nebyly dostupné u žádného prodejce. V tomto případě vás budeme následně kontaktovat a domluvíme se na náhradě či úpravě/zrušení objednávky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..